Partneři

Městys Všetaty s částí Přívory

Městys Všetaty se nachází v okrese Mělník, kraj Středočeský. Rozkládá se asi třináct kilometrů jihovýchodně od Mělníka a sedm kilometrů východně od města Neratovice. První písemná zmínka o obci pochází z roku 1223. Starostou městyse je od roku 1992 pan Miroslav Baloun. Městys velmi úzce spolupracuje s naším Rodinným centrem.

 

Dodavatelé přepravních a prodejních obalů z vlnité lepenky, prodejních stojanů (displejů), obalových systémů z různých materiálových kombinací a také služeb souvisejících s obaly, a to jak na německém, tak na celoevropském trhu.

THIMM Packaging se od svého vzniku aktivně podílí na společenských či sportovních akcích v obci a pravidelně podporuje místní organizace, školu, školku, sbor dobrovolných hasičů i všetatské Rodinné centrum.

Ryze česká společnost působící na trhu prodeje potravinářského zboží od roku 1992. Zabývá se přímým dovozem a zpracováním koření, kořenících směsí a sušené zeleniny

 Rodinné zahradnictví Přívory

Rodinné zahradnictví Přívory.

 

 

Mira Mar je česká rodinná firma, která byla v roce 1989 založena Janem Folkem jako společnost na výrobu lepených akvárií. V roce 1991 byly aktivity společnosti rozšířeny o  import krmiv a chovatelských pomůcek a velkoobchodní činnost, ve stejném roce také započala výroba antiparazitních obojků, sprejů a šamponů. V roce 1996 byla zahájena výroba pochoutek pro zvířata v zájmových chovech. Od roku 2000 se Mira Mar úzce specializuje pouze na výrobu pochoutek pod vlastní značkou Bow Wow a pod privátními značkami.

 

Základní škola a mateřská škola Všetaty

 

DEN DĚTÍ 2019

Partneři – poděkování

* Den dětí finančně podpořil Městys Všetaty.

* THIMM Packaging 

* Obalová řešení šitá na míru a individuální koncepty z vlnité lepenky. Zajistili většinu občerstvení pro děti zdarma, mnoho aktivit, pomohli nám se spoustou věcí atd.

* lékárna Všetaty

Myslivecké sdružení Všetaty -Přívory

* Fotbal TJ Sokol Všetaty – poskytli nám hřiště zdarma a p.Ruda Kolínský nám pomohl i s přípravou Dne dětí.

Vlastně děkujeme všem lidičkám. Raději nebudeme moc jmenovat, abychom na někoho nezapomněli.

Všem velké díky- však vy určitě víte, komu to patří!