1.5.2016

Nordic Walking - květen 2015

Pozvánka na NORDIC WALKING - 8. května 2016 s Jitkou Hadovou. Pro podrobnosti čtěte celou zprávu.

Milí přátelé nordic walkingu,

na květen jsem si pro Vás připravila opravdové pohlazení po duši. Návštěvu Průhonického parku, který by měl být v plném květu! Průhonický park je nejen Národní kulturní památkou, ale také památkou UNESCO.

Společně projdeme 10 km dlouhý okruh, který vede od zámku a prochází všemi zajímavými partiemi až do nejvzdálenějších míst a na všechny vyhlídky v parku. Nebude chybět ani protažení, ani nácvik nordic walking techniky pro nově příchozí. Vzhledem k tomu, že vstup do parku je zpoplatněn, připravte si 80,-Kč na vstupné (senioři od 65 let 50,-Kč). Ačkoliv se v prostorách zámku nachází příjemná cukrárna, dá se očekávat, že v hlavní sezóně rozkvetlých rododendronů bude možná plně obsazená, a tak doporučuji mít svačinu s sebou.

Sejdeme se ráno ve Všetatech na nádraží v 7,30 a do Průhonic se přesuneme z Hlavního nádraží metrem a autobusem. Návrat do Všetat bude kolem 18,00. Pro účastníky, kteří by se chtěli dopravit na místo začátku a konce výletu (parkoviště před hlavní bránou Průhonického parku) po vlastní ose, bude platit čas srazu cca v 10,00 na místě. (Dejte prosím vědět, že budete čekat tam, ať Vám případně neutečeme.)

Samozřejmě že vycházky se mohou zúčastnit i ti, kteří nechtějí jít s hůlkami. Avšak pokud hůlky chcete zapůjčit, určitě se nahlaste předem, abych jich měla dost pro všechny!

Přihlásit se můžete u Lenky Černohlávkové v květinářství Květinka Všetaty, prostřednictvím webu www.nwproradost.cz, emailem na adresu jitka@nwproradost.cz, anebo SMS či zavoláním na číslo 723 784 500.

Pokud budete chtít přidat do distribučního seznamu své přátele či rodinné příslušníky proto, aby dostávali tyto pozvánky na výlety i články o výletech již uskutečněných, prosím, poskytněte mi jejich emailové adresy.

Těším se na další společně strávené chvíle s hůlkami v rukách a tisíci mílemi v nohách!

Jitka