7.9.2015

Nordic Walking - Kopicův statek 20.9.

Milí příznivci a přátelé nordic walkingu,

zdravíme všechny pravidelné účastníky našich výletů i všechny ostatní, kdo o vyzkoušení si této báječné a zdraví prospěšné aerobní aktivity teprve uvažují!

Dovolujeme si Vás tímto pozvat na další z nordic walking výletů v roce 2015, který proběhne v neděli 20.9.2015.

Vydáme se vlakem v 8,07 ze Všetat do Turnova - město. Na místě bychom měli být v 9,39, a tak pokud bude chtít někdo přijet autem přímo do Turnova - město, sejdeme se na nádraží (i když tentokrát nejdeme okruh, budeme se vlakem vracet ze Sedmihorek do Turnova přes zastávku Turnov - město). Poté nás čeká jen malý výběr z toho nejlepšího, co Český ráj nabízí. Na našem putování mineme hrad Valdštejn, Kopicův statek s krásnými sochami vytesanými do skal a hrad Hrubá Skála. Bohužel, z časových důvodů nebude možné absolvovat v obou hradech prohlídku s průvodcem (abychom stihli v pohodě vlak domů), ale v obou případech lze do hradů za zvýhodněné vstupné vejít a alespoň zvenčí si je prohlédnout sami.

Délka našeho zářijového výletu je zhruba 14km. A proč vyrazit právě na tento výlet? Kromě nádherné přírody, rozhledny, skal a skalních hradů budeme obdivovat méně známé plastiky zachycující výjevy z naší historie, které vytesal do skal kolem svého malebného roubeného statku jeho původní majitel – Vojtěch Kopic, místní lidový umělec.

Detailní informace naleznete v přiloženém plakátku, a zároveň na webu www.nwproradost.cz.

Pokud budete chtít přidat do distribučního seznamu své přátele či rodinné příslušníky proto, aby dostávali tyto pozvánky na výlety i články o výletech již uskutečněných, prosím, poskytněte nám jejich emailové adresy.

Těšíme se na další společně strávené chvíle s hůlkami v rukách a tisíci mílemi v nohách!

 

Jitka Hadová

Nordic walking pro radost

www.nwproradost.cz

Celá zpráva
2.9.2015

Když ruce chtějí tvořit a tělo se chce hýbat

Ráda bych Vás pozvala na cyklus čtvrtečních ženských večerů pro ženy. Přijďte si zacvičit, odpočinout, popovídat si..Manžel, děti a domácnost se bez Vás na chvilku obejdou :)
Program na Září:
10/9 Omlazující cvičení 5ti Tibeťanů
17/9 Hubnoucí cvičení inspirované Tiffany Rothe
24/9 Otevřený večer - možnost tvorby medových svíček
 
Uvítám vaší iniciativu, nápady, připomínky :)
Začínáme 10/9 v 19:00
S sebou pohodlné oblečení, podložku a vodu.
Těším se na Vás,
Nikol Franc

http://www.nikolfranc.com/

Celá zpráva
24.8.2015

Tančíme s Fabíky

I ve Všetatech se můžete učit tančit od Mistrů. Anna a Petr Fabíkovi za Vámi přijedou od 2.10. každý pátek do Všetatské sokolovny.

Celá zpráva
23.8.2015

RUŠTINA S Blankou

Od září jsme pro Vás připravili také kurz ruského jazyka.

Celá zpráva
23.8.2015

Angličtina pro děti s Natálkou Hrozinkovou

Pro děti jsme připravili zajímavé varianty seznámení s anglickým jazykem. První hodinu 9.9.2015 můžet vyzkoušet zdarma.

Celá zpráva
23.8.2015

Narozeniny Rodinného centra Všetaty-Přívory

Přijďte s námi oslavit druhé výročí otevření prostor Rodinného centra. Těšíme se na Vás 12.9.2015 od 15:00 v Rodinném centru a také v nedalekých Sadech Jana Palacha (Všetatském parku), kde proběhne mimo jiné ochutnávka vín z Mělnického vinařství Kraus.

Celá zpráva
21.8.2015

Hudební škola Jiřiny Lukešové nabízí v Rodinném centru Všetaty-Přívory hudební kroužky pro děti.

Všechny kroužky se konají ve čtvrtek.

Baby ateliér pro děti od 2 let v dopoledních hodinách poběží již 2 rokem. Děti během 2 hodin bez rodičů vyzkouší výtvarnou výchovu, pohybovou výchovu, hudební výchovu a stihnou si i zahrát s kamarády.

Hudební kroužek pro školní děti z 1. stupně.

Od 13:00 do 14:00.  Jednáme o možnosti vyzvedávat školní děti z družiny a po kroužku je odvedeme zpět. Toto je však zatím ve fázi jednání a záleží na požadavcích a spolupráci s rodiči dětí.

Hudební kroužek pro předškolní děti.

Od 14:30 do 15:30. V případě zájmu rodičů dětí, které navštěvují předškolní zařízení můžeme po domluvě začátek kroužku posunout až na 15:00 nebo později.

Celá zpráva
19.8.2015

Výlet k Prameni Labe - 26.9.2015

Pojeďte s námi na horskou výpravu k Prameni Labe. Odjíždíme v sobotu 26.9.2015 ráno v 7:00 od Rodinného centra. Výlet je vhodný jak pro nejmenší turisty tak i pro starší a pokročilé. Přihlásit se můžete od 1.9.2015 u Lenky Černohlávkové v květinářství. Pozor počet míst je omezen počtem sedaček v autobuse smiley.

Celá zpráva
16.8.2015

Hledáme nadšeného sportovce pro pomoc s cvičením dětí

Hledáme dobrovolníka s duší sportovce a kladným vztahem k dětem, který by nám pomohl s organizací a vedením cvičení pro děti, které probíhá ve Všetatské sokolovně od října do března - vždy v úterý od 16:00 do 17:00. Přihlásit se můžete na rcvsetatyprivory@centrum.cz. Oceníme každou pomoc. Moc děkujeme.

Celá zpráva
7.8.2015

Běh Naděje - 29.8.2015

Přívorské Ženy a Rodinné centrum Všetaty Přívory si Vás dovolují pozvat v sobotu 29.8.2015 na druhý ročník charitativní akce Běh naděje. Cílem akce je podpora léčby rakoviny. Akce se bude konat od 14:00 ve Všetatském parku. Součástí akce je DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ v Rodinném centru, kde si můžete vyzkoušet některé z nabízených aktivit a kroužků Natálky Hrozinkové a Jiřinky Lukešové. Další aktivity na Vás čekají i v Sokolovně, například ukázky latinsko-amerických tanců, opičí dráha pro děti, možnost zahrát si košíkovou nebo vybíjenou a jiné sportovní aktivity.

Celá zpráva