31.3.2016

Dubnový nordic walking - neděle 10.4.2016.

Milí přátelé nordic walkingu,

protože máme po svátcích (těch zimních i těch jarních), nic nám nebrání se naplno vrhnout do naší oblíbené činnosti, a to do objevování přírodních, architektonických, historických i jiných krás naší vlasti s nordic walking hůlkami v rukách.

Na podrobném kalendáři akcí na celý rok 2016 usilovně pracuji a myslím, že už nabyl téměř finální podoby. Akce budu průběžně aktualizovat na svém webu a zároveň Vás na ně upozorňovat nejpozději dva týdny předem mailem tak jako v minulých sezónách. 

Tento rok budou naše měsíční výlety organizovány zpravidla každou druhou neděli v měsíci (v srpnu bude vyjímka - třetí neděle).

V dubnu se tedy vydáme na kratší 9 km dlouhý okruh do Prahy, do údolí Divoké Šárky. Nenecháme si ujít ty nejhezčí vyhlídky do okolí a pokocháme se probouzející jarní přírodou. Nebude chybět ani protažení, ani nácvik nordic walking techniky pro nově příchozí.

Sejdeme se ráno ve Všetatech na nádraží v 9,00 a návrat do Všetat bude nejpozději v 18,00. Pro účastníky, kteří by se chtěli dopravit na místo začátku a konce výletu (tramvajová zastávka Divoká Šárka) po vlastní ose bude platit čas srazu cca v 11,10 na místě. (Dejte prosím vědět, že budete čekat v Divoké Šárce, ať Vám případně neutečeme.)

Samozřejmě že vycházky se mohou zúčastnit i ti, kteří nechtějí jít s hůlkami. Avšak pokud hůlky chcete zapůjčit, určitě se nahlaste předem, abych jich měla dost pro všechny!

Přihlásit se můžete u Lenky Černohlávkové v květinářství Květinka Všetaty, prostřednictvím webu www.nwproradost.cz, emailem na adresu jitka@nwproradost.cz, anebo SMS či zavoláním na číslo 723 784 500.

Pokud budete chtít přidat do distribučního seznamu své přátele či rodinné příslušníky proto, aby dostávali tyto pozvánky na výlety i články o výletech již uskutečněných, prosím, poskytněte mi jejich emailové adresy.

Těším se na další společně strávené chvíle s hůlkami v rukách a tisíci mílemi v nohách!

Jitka