6.5.2015

Nordic walking – vydařený výlet na Čertovy hlavy

Výlet na Čertovy hlavy se báječně vydařil V neděli 26. 4. 2015 jsme s Rodinným centrem Všetaty – Přívory vyrazili poznávat skalní sochy Václava Levého v okolí Liběchova, včetně těch nejznámějších – Čertovy hlavy.

Celá zpráva
5.5.2015

V pátek není Dráček

Zdravím všechny příznivce Klubu Dráčka. V pátek 8.5. dráček není! Budeme se na vás těšit příští týden. Krásný prodloužený víkend všem a těšíme se na vás.

Celá zpráva
4.5.2015

Cestovatelská přednáška – Borneo

Chtěli bychom vás všechny znovu pozvat na přednášku s promítáním tentokrát o Borneu, kde byl náš famózní cestovatel, zoolog a úžasný vypravěč Roman Zajíček. Přednáška proběhne v Rodinném centru ve čtvrtek 14.května od 18:00 hodin.
Kdo byl již minule na přednášce tak ví, že Roman má tolik historek a výborných zážitků, které se pokusí shrnout do dvou hodinového vyprávění.  Opět doveze živé hady, těšíme se na vás.

Celá zpráva
4.5.2015

Zdravé mlsání – Raw dobroty

Zveme vás v neděli 17.5. od 15:00 hodin na kurz (ne)vaření, budeme společně připravovat Raw dobroty. Zpestřete si svůj jídelníček a přijďte si za mlsat. Těší se na vás Romana Motolová. Prosím o přihlášení přes email rcvsetatyprivory@centrum. Děkujeme

Celá zpráva
24.4.2015

Výpravy za dobrodružstvím

A je to opět tady. 25. 4. 2015 proběhne další výprava. Tentokrát navštívíme náš domácí lužní les kousek od vsi a zavítáme sem v tu nejkrásnější chvíli. Les je prosvětlen, protože stromy ještě nemají listí, a na zemi kvete tisíce kytiček. Dalším kladem je absence iritujících komárů. Potvory ještě nezačaly pořádně létat. Vyvrcholením výpravy bude návštěva nejúžasnějšího vývratu ve střední Evropě. Celá výprava bude asi 6 km dlouhá a dá se absolvovat s kočárem (půjdou-li děcka přes kládu, kočár to může objet).

Celá zpráva
21.4.2015

Nordic walking – Čertovy hlavy

Znovu vás všechny s potěšením zveme na další skvělý den s Nordic Walkingem. Tentokrát se projdeme po modré značce okru z Liběchova, abychom mohli obdivovat skalní sochy. Nebude chybět protažení a nácvik. Těšíme se na vás 26.4. před pokladnou ve Všetatech v 8:20 hodin. Rezervace míst u L. Černohlávkové v květinářství ” Květinka”.  Více informací na letáku.

Celá zpráva
20.4.2015

Paintball – Tišice

Zveme děti od 11 let i rodiče dne 25.4. od 9:00 hodin od Rodinného centra, pojedeme auty do Tišic.  V ceně je zahrnutá zbraň, maska, plnění vzduchové bomby, ochranná vesta, rukavice. Munice je nutno si dokoupit cena 1 kuličky je 1,-. Přihlásit se můžete na emailu rcvsetatyprivory@centrum.cz nebo tel. 721 762 722 Iveta Hošková. Těšíme se na vás.

Celá zpráva
19.4.2015

Pokračování – přednášky Feng Shui

Přijďte opět načerpat nové i dosavadní poznatky, rady a nápady do vašeho bytu dne 24.4. od 17:00 hodin. Romana vám poradí co změnit, aby vaším domovem pronikla harmonie.

Celá zpráva
18.4.2015

Nordic walking – Zahájení sezóny v Prokopském údolí

Nordic walking sezóna 2015 zahájena. V neděli 29.3. 2015 jsme s Rodinným centrem Všetaty – Přívory úspěšně zahájili nordic walking sezónu výletem do Prahy, do Prokopského údolí. Do toho deštivého rána se nechtělo vstávat téměř nikomu z nás. Vyhlídka strávení poslední březnové neděle venku za nepříznivého počasí jistě nebyla lákavá. Navíc se v noci posouval čas, a tak někteří z nás bojovali s únavou. Ale navzdory výše popsaným překážkám jsme se sešli v hojném počtu. Už jsme se nemohli dočkat dalšího ročníku našich nordic walking výletů!

Celá zpráva
14.4.2015

Den Země – Ukliďme si

Přijďte nám pomoci s úklidem v neděli 19. dubna. Budeme uklízet všetatský park a okolí, sraz v parku 16:00 hodin a v přívorském parku také od 16:00 hodin. Pytle a svoz odpadů zajišťuje obec a v pondělí bude uklízení obce v rámci školy, kdy děti společně s učiteli se pustí nejen do uklízení , ale zasadí i květiny. Květiny jsou darem od Zahradnictví Zámorský. Všem účastníkům předem děkujeme..

Celá zpráva