18.5.2015

Příměstské tábory – Výzva za dobrodružstvím

Zveme všechny děti, které chodí do 1. – 3. třídy na Příměstský tábor. Termín 7.- 10. 7.  od 7:00 do 16:30 hodin.
Tábor je zaměřený na angličtinu a přírodovědu. Děti si budou dopoledne vytvářet výrobky, odpoledne bude věnované naučným výletům do okolní přírody. Nebudou chybět vědecké pokusy, písničky, hry a vyrobíme si raketu. Těšíme se na vás Natálie a Šimon Hrozinkovi. Přihlášky zasílejte emailem natalie.hrozinkova@gmail.com. , více informací na tel. 733 579 654

Celá zpráva
18.5.2015

Kurz – Vytvořte si vlastní Lapač snů

Srdečně Vás zveme na odpolední kurz tvorby lapačů snů, který proběhne v sobotu 23.5.2015 od 13:00 hodin.
Vítáni jsou všichni. Dospělí i děti. K dispozici budou i námi připravené, polotovary, pro méně šikovné :) Odpoledne si zpříjemníme hudbou a čaji z různých koutů světa. Kurzovné je 100 Kč + příspěvek na spotřebovaný materiál.Prosíme o zasílání přihlášky na email: rcvsetatyprivory@centrum.cz nebo banijashop@gmail.com.  Těšíme se na Vás Nikola a Janička

Celá zpráva
18.5.2015

Květnový výlet do Prahy

Přidejte se k nám! Dne 23. května od 8:30 hodin, sraz u Rodinného centra, pojedeme autobusem do Prahy. Trasa je krásná a pestrá začínáme u lanovky na Petřín, Růžovým sadem k rozhledně, přes Strahovskou zahradu ke Strahovskému klášteru a tak dále. Svačiny a veselou náladu s sebou. Přihlašovat se můžete u paní Černohlávkové v květince, kde se také vybírají peníze.

Celá zpráva
18.5.2015

Nordic Walking – Výlet na Bezděz

Milí příznivci a přátelé nordic walkingu, zdravíme všechny pravidelné účastníky našich výletů i všechny ostatní, kdo o vyzkoušení si této báječné a zdraví prospěšné aerobní aktivity teprve uvažují! Dovolujeme si Vás tímto pozvat na další z nordic walking výletů v roce 2015, který proběhne v neděli 31.5.2015.

Celá zpráva
14.5.2015

Zdravé mlsání – odloženo

Dobrý den, bohužel pro málo účastníků se Zdravé mlsání – Raw dobrot, které mělo proběhnout v neděli od 15:00 hodin, bude přesouvat. Několika lidem nevyhovoval čas a tak bychom vám rádi vyšli vstříc. Náhradní termín bude zveřejněn v nejbližší době. Děkujeme za pochopení a přejeme krásný den.

Celá zpráva
6.5.2015

Nordic walking – vydařený výlet na Čertovy hlavy

Výlet na Čertovy hlavy se báječně vydařil V neděli 26. 4. 2015 jsme s Rodinným centrem Všetaty – Přívory vyrazili poznávat skalní sochy Václava Levého v okolí Liběchova, včetně těch nejznámějších – Čertovy hlavy.

Celá zpráva
5.5.2015

V pátek není Dráček

Zdravím všechny příznivce Klubu Dráčka. V pátek 8.5. dráček není! Budeme se na vás těšit příští týden. Krásný prodloužený víkend všem a těšíme se na vás.

Celá zpráva
4.5.2015

Cestovatelská přednáška – Borneo

Chtěli bychom vás všechny znovu pozvat na přednášku s promítáním tentokrát o Borneu, kde byl náš famózní cestovatel, zoolog a úžasný vypravěč Roman Zajíček. Přednáška proběhne v Rodinném centru ve čtvrtek 14.května od 18:00 hodin.
Kdo byl již minule na přednášce tak ví, že Roman má tolik historek a výborných zážitků, které se pokusí shrnout do dvou hodinového vyprávění.  Opět doveze živé hady, těšíme se na vás.

Celá zpráva
4.5.2015

Zdravé mlsání – Raw dobroty

Zveme vás v neděli 17.5. od 15:00 hodin na kurz (ne)vaření, budeme společně připravovat Raw dobroty. Zpestřete si svůj jídelníček a přijďte si za mlsat. Těší se na vás Romana Motolová. Prosím o přihlášení přes email rcvsetatyprivory@centrum. Děkujeme

Celá zpráva
24.4.2015

Výpravy za dobrodružstvím

A je to opět tady. 25. 4. 2015 proběhne další výprava. Tentokrát navštívíme náš domácí lužní les kousek od vsi a zavítáme sem v tu nejkrásnější chvíli. Les je prosvětlen, protože stromy ještě nemají listí, a na zemi kvete tisíce kytiček. Dalším kladem je absence iritujících komárů. Potvory ještě nezačaly pořádně létat. Vyvrcholením výpravy bude návštěva nejúžasnějšího vývratu ve střední Evropě. Celá výprava bude asi 6 km dlouhá a dá se absolvovat s kočárem (půjdou-li děcka přes kládu, kočár to může objet).

Celá zpráva